Fotografia dziecięca

W pierwszych latach życia dzieciom towarzyszy jedyna w swoim rodzaju magia. Tak naprawdę maluchy dopiero uczą się otaczającego świata. Co chwilę spotykają się z zupełnie nowymi sytuacjami, na które spontanicznie reagują i nie oszukujmy się: nawet kiedy nosek lekko się im zmarszczy a buzia wykrzywi w podkówkę, wciąż wyglądają uroczo. Sposobem na uchwycenie tej wyjątkowej wrażliwości i delikatności jest fotografia dziecięca. Zarówno dla rodzica jak i dla samego małego modela sesja w profesjonalnym studiu będzie przepiękną pamiątką na przyszłe lata.

Zdjęcia małych dzieci są szczególne, ponieważ pokazują samą prawdę. Maluchy nie potrafią jeszcze pozować, są naturalne i autentyczne. Na ich twarzach malują się szczere emocje. Właśnie dlatego powstające w trakcie sesji zdjęcia mają tak niesamowity urok. Niezależnie od tego, czy odbywają się one w domu, w studiu czy w plenerze, dzieciom pozwala się na bycie sobą. Zadaniem fotografa jest wychwycenie tych najpiękniejszych ujęć, które oddawać będą wszystkie kolory beztroskiego i bajkowego dzieciństwa.

Fotografia dziecięca jest jedną z wielu dziedzin, którymi zajmuje się nasze studio. Przy tego typu realizacjach najważniejszy jest komfort małych modeli, dlatego sesje zawsze odbywają się w przyjaznych warunkach i miłej atmosferze. Maluch może pozować do zdjęć sam lub też z rodzicami albo rodzeństwem. Jeśli pozwoli to mu czuć się swobodniej przed obiektywem, może zabrać też ulubione zabawki. Dobór stroju leży w całości w gestii opiekunów. Praca z małymi modelami często wymaga od fotografa specyficznego podejścia i dużych pokładów cierpliwości, jednak jej końcowy efekt zawsze jest bardzo satysfakcjonujący. Zdjęcia będą nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również pomysłem na oryginalny prezent dla najbliższych.

Sesje dziecięce realizujemy zarówno w naszym studiu, jak i w domach klientów oraz plenerach na terenie Warszawy oraz Łodzi. W poniższej galerii mogą Państwo zapoznać się z przykładami efektów naszej dotychczasowej pracy.