Fotografia noworodkowa

Pierwsze tygodnie po pojawieniu się na świecie nowego członka rodziny są dla świeżo upieczonych rodziców szczególne. Emocje, które towarzyszyły długiemu okresowi oczekiwania nie zdążyły jeszcze do końca opaść, zaś każdego dnia można już obcować z własnym, małym cudem. Mimo, iż większość czasu przesypiają, nowonarodzone dzieci mają w sobie coś magicznego, nie dającego się porównać z niczym innym. Fotografia noworodkowa jest w stanie zatrzymać w kadrze ich delikatność, kruchość i wyjątkowość.

Sesje niemowlęce są w pełni bezpieczne, muszą jednak być wykonywane przez specjalistów z doświadczeniem. Nasze studio fotograficzne z Warszawy ma na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych projektów z udziałem bardzo małych modeli. Realizacje odbywają się w przyjaznych i komfortowych dla maluszka warunkach. Mogą odbywać się zarówno w naszym studiu jak i w domowym zaciszu - dojeżdżamy na terenie Warszawy oraz Łodzi. Nasza fotografia jest bezpieczna i komfortowa dla dziecka. W trakcie fotografowania przyjmuje ono naturalną i wygodną pozycję i po prostu zasypia. Każda sesja noworodkowa jest również sesją rodzinną - do której są zaproszeni rodzice oraz starsze rodzeństwo.

Efekty naszej pracy przypominają nieco dzieła sztuki – zdjęcia mają swój wyjątkowy klimat i urok. Ich bohaterowie rosną jak na drożdżach i bardzo szybko zmieniają się. Lada dzień zaczną sami chodzić, mówić, pójdą do przedszkola. Dla rodziców, którzy każdego dnia obserwują rozwój swoich pociech, te fotografie będą wspaniałą pamiątką tych pierwszych wspólnie spędzonych momentów. Chwil, w których ta mała istotka nie potrafiła jeszcze nawet podziękować za ogrom miłości, którą otrzymywała od mamy i taty. Zdjęcia z sesji noworodkowych będą przepięknym prezentem nie tylko dla samych rodziców, ale również dla pozostałych członków rodziny - dziadków lub rodziców chrzestnych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z realizacjami, które do tej pory mieliśmy przyjemność tworzyć.