Fotografia kobieca

Vivien Leigh znamy przede wszystkim jako hollywoodzką aktorkę, która w kultowym “Przeminęło z wiatrem” wcieliła się w rolę Scarlett. O’Hary. W czasie jednego z wywiadów gwiazda powiedziała kiedyś, że nie ma brzydkich kobiet, są jedynie kobiety, które nie wiedzą, jakie są piękne. W stwierdzeniu tym kryje się wiele prawdy i właśnie dlatego fotografia kobieca jest tak fascynująca. Dla wielu Pań zetknięcie z obiektywem aparatu jest wyzwalającym i pouczającym doświadczeniem, ponieważ pozwala spojrzeć na sama siebie z zupełnie nowej perspektywy. Zobaczyć w sobie to, czego często nie widać na co dzień. Zadaniem fotografa jest nie tylko zobaczenie tych najdrobniejszych szczegółów, ale również stworzenie atmosfery, w której modelka będzie mogła poczuć się swobodnie, pokazać swoje prawdziwe oblicze.

Sesje kobiece wykonywane przez nasze studia fotograficzne z Warszawy i Łodzi mają na celu przede wszystkim pokazanie piękna naszych bohaterek. Niezależnie od tego, czy będą to zmysłowe, pozowane zdjęcia czy spontaniczne ujęcia w plenerze, dokładamy wszelkich starań, aby rezultat wyglądał naturalnie, cechował się elegancją oraz wysmakowaniem. Fotografia kobieca jest dużym sprawdzianem dla kreatywności. Dobór odpowiedniego światła, stroju czy tła wymaga odpowiedniej wizji, zawsze jednak pozostajemy otwarci na oczekiwania i wskazówki naszych modelek.

Jest wiele powodów, dla których Panie decydują się stanąć przed obiektywem – dla jednych to sposób na zatrzymanie w kadrze wspomnień towarzyszących ważnej chwili. Dla innych motywacją jest chęć zrobienia czegoś niecodziennego, postawienia samej siebie w zupełnie nowej sytuacji. Rezultaty sesji bardzo często przerastają wszelkie oczekiwania. Fotografia kobieca to również doskonały sposób na stworzenie pamiątek, do których ze wzruszeniem będzie można wrócić po latach.

W naszej galerii mogą Państwo znaleźć przykłady dotychczasowych sesji, które mieliśmy okazję tworzyć. Realizacje odbywały się zarówno w naszych studiach w Warszawie i Łodzi jak i w domach naszych bohaterek oraz na łonie natury.