O mnie

O mnie

Fotografia dziecięca to moja życiowa pasja, praca i jednocześnie czas wolny.

Fotografia dziecięca i noworodkowa jest mi najbliższa, jestem mamą dwójki cudownych dzieci, które codziennie mnie inspirują. Wrażliwa na piękno i przywiązująca uwagę do szczegółu, chcę zachować dla Was najpiękniejsze momenty z ukochanymi osobami.

Podróże, nowo poznani ludzie, miejsca dają mi pozytywną energię i jest to mój sposób na życie, aparat jest moim odwiecznym towarzyszem. Wyjątkową przyjemność sprawia mi fotografia noworodkowa i fotografia ciążowa bo wiąże się z nadejściem nowego cudu życia. Mając zaszczyt uczestniczyć często w tych pierwszych chwilach, uwieczniając maleństwa chcemy dla każdego dziecka i jego rodziny podarować coś naprawdę wyjątkowego. Według Dante Alighieri : „Trzy rzeczy zostały z Raju - gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka”. Każde spojrzenie, gest, mina podczas snu jest bezcenna. Takie magiczne chwile warte są uchwycenia.

Sesje narzeczeńskie, plenery ślubne, sesje ciążowe, rodzinne, wszelkie ważne dla Was uroczystości są warte zapamiętania- to od Was zależy styl i przebieg sesji, zrealizuje Wasze marzenia.

Jako mama już trochę starszych dzieci doskonale wiem ile ról pełni , obowiązków kobieta..wiem, że każda z nas potrzebuje czasu dla siebie i docenienia. Dlatego skupiam się też na fotografii kobiecej. Wspieram dziewczyny, kobiety- właśnie pięknymi zdjęciami. Piękno nosi każda z nas i ja to widzę, sesja dla siebie samej lub w prezencie dla ukochanej osoby jest czymś wyjątkowym. Serdecznie zapraszam też do programu metamorfoza gdzie kompleksowo wspieram kobiety cudownymi kadrami wspólnie z innymi profesjonalistami.

Wszystkich gorąco zachęcam do korzystania z naszych usług.