Fotografia ciążowa

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny jest dla wszystkich ważnym wydarzeniem. Każda mama przeżywa je w sposób szczególny. Nosząc maleństwo przez dziewięć długich miesięcy pod sercem, każdego dnia patrzy jak zmienia się jej ciało i odczuwa z dzieckiem szczególną więź, zarówno emocjonalnie jak i dosłownie. I chociaż ciąża ma swoje wzloty i upadki i bywa trudna do zniesienia, wiele Pań decyduje się wziąć udział w fotograficznej sesji ciążowej i zatrzymać w kadrze ten niepowtarzalny moment.

Pomysłów na realizację jest wiele. Niektóre z modelek pozują z dziecięcymi bucikami lub ubrankami. Jeszcze inne decydują się na robienie zdjęć w plenerze, co ma podkreślać nierozerwalny związek macierzyństwa z naturą i jest szansą na sfotografowanie bohaterki na tle malowniczych scenerii. Dużą popularnością cieszy się również sesja ciążowa w domu – pozwala ona przyszłej mamie poczuć się pewniej i swobodniej, założyć na siebie to w czym będzie jej wygodnie. Takie zdjęcia odznaczają się naturalnością i mają swój niepowtarzalny urok. W fotografii ciążowej wszystko tak naprawdę zależy wyłącznie od kreatywności artysty oraz komfortu bohaterki zdjęć.

Bardzo często w sesjach z brzuszkiem udział bierze nie tylko mama, ale również cała rodzina, na przykład ojciec maluszka lub starsze rodzeństwo. Takie zdjęcia również i dla nich będą wspaniałą pamiątką niecierpliwego wyczekiwania.

Fotografia ciążowa jest jedną ze specjalności naszego studia. Sesje wykonujemy zarówno w naszych siedzibach w Łodzi i Warszawie, jak również w plenerze oraz domach naszych modeli. Podczas realizacji zawsze staramy się łączyć pomysły klientów z własnymi, jak również idziemy na tzw. żywioł, dzięki temu mamy cały przekrój doznań i emocji ujętych na nietuzinkowych kadrach.

W zamieszczonej poniżej galerii mogą Państwo zapoznać się ze zdjęciami pochodzącymi z przeprowadzonych przez nasze studio sesji ciążowych. Takie fotografie cechuje szczególny ładunek emocjonalny, bardzo często są one rozdawane jako prezent dla dziadków lub innych członków rodziny. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie pary, które aktualnie oczekują swojego ukochanego maleństwa.