Fotografia plenerowa

Chociaż sesje wykonywane w studiu mają swój niepowtarzalny urok, olbrzymim zainteresowaniem cieszy się fotografia plenerowa. Zdjęcia powstają na tle przyrody, dzięki czemu prezentują się ciekawiej, wyglądają naturalnie i spontanicznie. Znalezienie odpowiedniej scenerii wymaga nieco przygotowań, jednak otwiera zupełnie nowe możliwości. Nasze studio ma na swoim koncie liczne realizacje na terenie Warszawy, Łodzi i okolic obu miast.

Do najpopularniejszych sesji plenerowych należą te z udziałem dzieci. Praca w studiu z młodymi modelami bywa trudna i wymaga odpowiedniego podejścia. Na świeżym powietrzu znika u nich trema i dyskomfort związany z pozowaniem przed obiektywem. Wystarczy po prostu pozwolić im być sobą - ich beztroska zabawa i interakcje z przyrodą będą szansą na dziesiątki niepowtarzalnych ujęć. Piękną pamiątką na przyszłość są również realizowane w plenerze sesje niemowlęce. Zdjęcia w wyjątkowy sposób ukazują bezbronność i delikatność dziecka w pierwszych miesiącach życia i wspaniale będzie do nich wrócić po latach.

Równie pięknie na tle malowniczych krajobrazów prezentują się sesje rodzinne. Otoczenie natury pozwala prawdziwie zaakcentować szczególne więzi panujące pomiędzy członkami rodziny. Zarówno rodzice jak i dzieci mogą na chwilę zapomnieć, że są fotografowani i po prostu cieszyć się swoim towarzystwem i spędzanymi wspólnie chwilami.

Ekscytację, która towarzyszy oczekiwaniu na przyjście na świat nowego członka rodziny trudno jest porównać z jakimkolwiek uczuciem. Macierzyństwo nazywane bywa czasem cudem natury, a plenerowa sesja ciążowa przyszłej mamy stanie się przepięknym hołdem dla tego radosnego okresu. Przesycone słońcem i nieokiełznaną przyrodą scenerie podkreślą kobiece piękno i doskonale odzwierciedlą odczuwane przez nią emocje.

Fotografia rodzinna z dronem to pakiet najwyższej jakości. Wyciśnij z życia ile się da - to nasze nowe motto. Zatrzymaj się i pomyśl co jest w życiu istotne. Pełni pomysłów, wspólne miejsce i czas akcji. To Wy decydujecie czy będzie to rodzinny spacer po łąkach, buszowanie w polu kukurydzy, jazda na rowerze, czy lenistwo we wrzosach. Zrealizujemy niezapomnianą pamiątkę z teledyskiem, która poruszy Wasze serca.

Bezpieczne sesje plenerowe realizowane przez nasze studio będą jedyną w swoim rodzaju pamiątką ważnych momentów życia - dzięki nim wspomnienie magicznych chwil, spędzonego wspólnie czasu oraz wzruszeń nigdy się nie zatrze i w każdej chwili będzie można je sobie przypomnieć.