Cennik fotografii rodzinnej i okolicznościowej

O sesji

Wszelkie przygotowania do sesji zależą od jej klimatu i koncepcji. Najlepiej sprawdzą są rzeczy w stylu vintage, boho i retro. Kolory naturalne takie jak: beże, brązy, szarości, biele, jeans zawsze będą świetnym wyborem. Szale, płaszczyki, kardigany, kapelusze, kaszkiety i berety również.

Warto zabrać ubrania, w których dzieci wyglądają inaczej niż zwykle, w tym bluzki bez emblematów i napisów – żeby nie odciągały uwagi od bohaterów zdjęć, czyli od Was.

W przypadku sesji rodzinnych kolory powinny ze sobą współgrać. Dobierając stroje kieruj się tą zasadą, aby zaakcentować Wasze relacje, a nie ubiór.

Przypominam o jedzeniu i nagrodach dla dzieci :)

Reportaże okolicznościowe

Chrzest Św, Komunia Św

opcja 3 w jednym:

SESJA PEŁNA
1600 PLN

obejmuje ceremonię, restauracje lub plener w ramach jednego pakietu.
40 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku,oraz zgranych na płytę w wysokiej rozdzielczości.
Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem koszt-20 PLN za odbitkę

w innym terminie niż ceremonia
PLENER/ STUDIO
1100 PLN

20 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku,oraz zgranych na płytę w wysokiej rozdzielczości.
Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem
koszt-20 PLN za odbitkę

Sesja dziecięca i rodzinna

1100 PLN

20 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku,oraz zgranych na płytę. Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt-20 PLN za odbitkę

1300 PLN

30 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku,oraz zgranych na płytę. Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt-20 PLN za odbitkę

1600 PLN

40 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku,oraz zgranych na płytę. Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt-20 PLN za odbitkę

Pozostałe informacje

  • w celu dokonania rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 złotych (numer konta znajduje się w zakładce kontakt), w tytule wpłaty należy podać rodzaj oraz datę sesji fotograficznej
  • za dojazd do klienta doliczam 50 PLN w granicach Łodzi, dalsze dojazdy ustalane indywidualnie
  • po sesji wysyłam w ciągu 2 dni wszystkie zdjęcie pomniejszone i Państwo sobie wybieracie, które mam dla Was udoskonalić w wysokiej rozdzielczości
  • rozliczam się w dniu sesji w gotówce
  • na płycie znajdują się zdjęcia wysokiej rozdzielczości w 2 formatach: do druku wielkoformatowego i do publikacji z logo
  • czas oczekiwania na zdjęcia wynosi maksymalnie około 2 miesiące
  • nie przekazuję nieobrobionych zdjęć, nie przekazuję plików RAW

Kontakt

email: [email protected]