Cennik fotografii kobiecej

O sesji

Wszelkie przygotowania do sesji zależą od jej klimatu i koncepcji. Obowiązuje zasada im mniej tym lepiej. Zawsze sprawdzają się jeansy, swetry typu over-size oraz kobiece, zwiewne bluzeczki na ramiączka. Sesja może być poprowadzona w stylu naturalnym, glamour, boho, sensuel, beauty, - to zależy od Was. Kolory ziemi takie jak: beże, brązy, szarości, biele, jeans zawsze będą świetnym wyborem.

Dla kontrastu warto zabrać na sesję swoją ulubioną czerwoną szminkę, jak również dobrą bieliznę. Możemy zrobić, plener, studio lub sesję w eleganckim wnętrzu - stylizację oraz miejsce ustalamy wcześniej.


Sesja kobieca

1100 PLN

20 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku,oraz zgranych na płytę. Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt-30 PLN za odbitkę

1300 PLN

30 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku,oraz zgranych na płytę. Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt-20 PLN za odbitkę

1600 PLN

40 zdjęć obrobionych starannie w programie Photoshop, wywołanych w formacie 15X23 na papierze jedwabnym, w eleganckim pudełku,oraz zgranych na płytę. Możliwość dokupienia zdjęć poza pakietem.
koszt-20 PLN za odbitkę

Pozostałe informacje

  • rezerwacja sesji jest bezpłatna
  • za dojazd do klienta doliczam 50 PLN w granicach Łodzi, dalsze dojazdy ustalane indywidualnie
  • po sesji wysyłam w ciągu 2 dni wszystkie zdjęcie pomniejszone i Państwo sobie wybieracie, które mam dla Was udoskonalić w wysokiej rozdzielczości
  • rozliczam się w dniu sesji w gotówce
  • na płycie znajdują się zdjęcia wysokiej rozdzielczości w 2 formatach: do druku wielkoformatowego i do publikacji z logo
  • czas oczekiwania na zdjęcia wynosi maksymalnie około 2 miesiące
  • nie przekazuję nieobrobionych zdjęć, nie przekazuję plików RAW

Kontakt

email: [email protected]