Sesje ciążowe

Długo marzyłaś o dziecku. Teraz marzenia się spełniły. Jesteś w ciąży, Twój dzidziuś rośnie w Tobie, a Ty ciągle się zmieniasz. Myślałaś kiedyś o tym, by uwiecznić swój szczególny stan na zdjęciach? Zdjęcia ciążowe doskonale dokumentują ten czas. Robione systematycznie pokazują zmiany, jakie w Tobie zachodzą. Nie tylko pokazują powiększający się wciąż brzuszek, lecz także coraz szerszą gamę uczuć i emocji, jakie w Tobie drzemią. Początkowa euforia, a może też zaskoczenie, z czasem przeradzają się też w inne, bardzo indywidualne odczucia. Tylko zdjęcia mogą je ukazać i uwiecznić. To ważne, bo za kilka miesięcy będziesz już inną osobą. Z nowymi doświadczeniami prawdopodobnie zapomnisz o tym, co działo się w Twoim sercu wcześniej.

Zdjęcie ciążowe profil

Aby zawsze mieć ten czas w pamięci, pozwól mi się temu przypatrywać. Pozwól mi być obok Ciebie w ważnych dla Ciebie chwilach, a ja postaram się najlepiej jak umiem złapać zmiany w Tobie zachodzące. Zdjęcia ciążowe, które dla Ciebie zrobię będą dla Ciebie wyjątkową pamiątką. A może w przyszłości album z nimi będziesz chciała podarować swojemu dziecku? Taki prezent otrzymany w ważnej dla niego chwili, będzie na pewno bliski jego sercu i pozwoli mu lepiej zrozumieć i docenić Twój trud.

Sesja ciążowa w domu

Zdjęcia ciążowe są też często jedynie początkiem dokumentacji życia Twojego maleństwa. Może dobrym pomysłem będzie kontynuacja w postaci zdjęć noworodka a później fotografii dziecięcej?

Sesja ciążowa plener

Dla wszystkich przyszłych mam, czas ciąży i oczekiwania na dzidziusia jest preludium do najpiękniejszych i najbardziej wymagających chwil w życiu. Wielkie emocje i uczucia - strach, niepewność, ale też miłość i szczęście rozdzierają przyszłą mamę od wewnątrz, i choć sama często nie widzi w sobie „obiektu godnego uwiecznienia”, wszystkich dookoła zachwyca rozdając uśmiech i błysk w oczach. To wszystko, w co sama nie wierzy uwiecznią zdjęcia. Sesja ciążowa nie tylko pozostawia niesamowitą pamiątkę po tym trudnym okresie, ale też jest najlepszym sposobem na odreagowanie i poprawę samopoczucia. W moich ujęciach będziesz piękna i pełna miłości, kobieca. Sesja ciążowa pozwala zachować w pamięci to wszystko, co ciąży towarzyszy, a po niej będzie nieuchwytne.

Zdjęcie ciążowe buciki

Zacisze domowe, plener, a może miejsce szczególnie dużo dla Ciebie znaczące? Budzące miłe wspomnienia? Mogę też dużo podpowiedzieć, zaproponować, lecz ostatnie słowo zawsze należy do Ciebie, droga Przyszła Mamo. Sesja ciążowa jest dla Ciebie i o Tobie, dlatego nie mam na nią szablonu. Chcę, byś w swoich zdjęciach widziała siebie, w tym jakże ważnym dla Ciebie czasie. A może patrząc na swoje zdjęcia z tego okresu zdecydujesz się również na sesję uwieczniającą pierwsze tygodnie życia Twojego maluszka? Będzie to niezwykła kontynuacja albumu, który wzbogacać będziesz mogła wraz ze wzrostem Twojego szczęścia.

Zdjęcie ciążowe z boku