Sesje plenerowe - rodzinne

Czas pędzi jak szalony. Lata lecą, dzieci dorastają, wspomnienia powoli się zacierają. Czy jest jakiś sposób, by zachować je na dłużej? Tak, od czego w końcu jest fotografia oraz sesje rodzinne? Dzięki nim w każdej chwili będzie można wrócić do dawnych dni i powspominać czas spędzony razem!

Sesje plenerowe rodzinne – dlaczego warto?

Zdjęcie, na którym jesteście wszyscy razem. Nie sztywne, pozowane, tylko w pełni spontaniczne, wykonane gdzieś na łące, w lesie, nad brzegiem morza. Ukazujące emocje i łączące wszystkich członków relacje - czy macie takie w swoim albumie? Właśnie dlatego warto zdać się na fotografa i umówić się na sesję rodzinną w plenerze. Profesjonalista uwieczni w obiektywie aparatu ogrom emocji, które Was łączą, uczucia, jakimi się obdarowujecie, radość ze spędzonych wspólnie chwil. Nie ma chyba lepszej pamiątki - gwarantuję, że chętnie będziecie oglądać te zdjęcie po upływie wielu lat.

Niezwykle zdjęcia z Foto-Grafką

Pewnie zastanawiacie się teraz, dlaczego powinniście zdecydować się na zdjęcia rodzinne wykonane akurat przeze mnie. Nie mogę Wam niczego narzucać, ale chętnie opowiem o swojej pracy i o tym, co mnie wyróżnia na tle innych fotografów. Przede wszystkim moje zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju, o czym możecie się przekonać, przeglądając zamieszczone na stronie portfolio. Unikam parków, ogrodów botanicznych, chodników, mostków - po prostu oklepanych miejsc i utartych schematów, choć oczywiście jeśli takie jest życzenie klienta, mogę wykonać zdjęcia w takim otoczeniu. Staram się odnaleźć mniej popularne miejsce na plener, by sesja była wyjątkowa, a zarazem jak najbardziej naturalna. Idę w dzicz, knieje, krzaki, chaszcze, brzegi rzek, pola, co pozwala mi stworzyć odpowiedni, nieco dziki klimat. Proponuję, by zdjąć buty - w ten sposób podkreślam naturalną, sielską atmosferę. Zdarza się, że sesja plenerowa rodzinna to czas, kiedy dzieci po raz pierwszy dotykają bosymi stopami trawy lub widzą krowę, więc prócz pamiątki w postaci zdjęć mają też fajne wspomnienia! A zatem zapewniam nie tylko wyjątkowe fotografie, ale i świetnie spędzony czas!

Plener komunijny- najpiękniejsze kadry

Reportaż Komunijny może objąć przygotowania do Komunii , ceremonię w Kościele, zdjęcia w lokalu- ale nie ma piękniejszych kadrów niż zdjęcia na łonie natury. Dlatego zawsze namawiam zgłaszające się do mnie rodziny na wplecenie w całym reportażu zdjęć plenerowych, lub umawiamy się tytlko i wyłącznie na zdjęcia w terenie. W tym przypadku klienci decydują czy wolą dzikie łono natury niczym na Mazurach, czy być może spacer w parku bo uczestnikami sesji mogą być osoby starsze, babcie i dziadkowie – którzy woleliby pójść na spacer po parku i mieć zdjęcie z wnuczką, wnuczkiem.

Dlaczego kocham plenery?

Bo zdjęcia wykonane na łonie natury są najbardziej nieprzewidywalne, jak nieokiełznana jest natura. Tak naprawdę wszędzie je znajdziecie, w fotografii ciążowej, dziecięcej, rodzinnej, sesjach narzeczeńskich, ślubach oraz sesjach kobiecych. Sprawdźcie moje portfolio- tam je znajdziecie :)

Gorąco zapraszam na moje foto spacery: odpoczniecie, zregenerujecie - a ja tylko utrwalę te niezapomniane chwilki.