Fotografia kobieca jest moją kolejną wielką, życiową pasją

Nie sztuką jest zrobić zdjęcie zawodowej modelce, sztuką jest wydobyć z każdej dziewczyny/kobiety to coś czego być może ona sama nie dostrzega. Mam tak zwane oko, potrafię dostrzec piękno w każdej z Was.

Jestem osobą otwartą, szczerą z dużą empatią, umiejętnie wczuwam się w Wasz klimat, osobowość i działam tak żebyście czuły się na zdjęciach wyjątkowe.

Bez nawiązania dobrego kontaktu wprowadzenia elementu zabawy - taka sesja będzie nieudana. Każda z nas ma swoje atuty jak i wady, moje sokole oko potrafi wychwycić kiedy najpiękniej mogę Was uchwycić, podpowiadam zawsze, co zrobić żeby to zdjęcie było jeszcze lepsze - to na prawdę dobra współpraca, zaufanie i zabawa. Czasami nawet tańczymy do muzyki, którą lubicie, żeby pozbyć się niepotrzebnej krępacji.

Przed sesją najczęściej słyszę: „z wielką chęcią przyjadę do Pani na sesję kobiecą kiedy schudnę..;)” - Drogie Panie - tuszą, jakimikolwiek defektami proszę się nie przejmować od tego jest PHOTO SHOP ;).

Stylizację uzgadniam telefonicznie, proszę zawsze o podesłanie zdjęcia przed sesją - podpowiadam do jakiego typu urody co by pasowało itd.

Robię zdjęcia w swoim studiu, plenerze, w Waszych domach, gdzie możesz poczuć się jak na wakacjach w najlepszym hotelu. A makijażystka, z którą współpracuje zrobi z Ciebie bóstwo, którym wiadomo, że i tak już jesteś.

Co tu dużo pisać - nie zwlekajcie i przybywajcie, oddajecie się w ręce specjalistki. Nieskromnie przyznam, że moje kobiece zdjęcia pomogły niektórym poznać nową miłość, założyć rodzinę, wyjść z kryzysu, spotkać drugą połowę. Jeżeli nie wierzycie - sprawdźcie to same - zaręczam, będziecie zadowolone.