Fotografia dziecięca

fotografia dziecięca

Dla każdego rodzica, wszystkie etapy dorastania jego dziecka są ważne, gdyż każdy z nich jest inny, piękny i niepowtarzalny. Niewinność noworodka, radość dwulatka, czy ciekawość świata pięciolatka – każdy etap jest jedyny, specjalny, wart uwiecznienia, nie tylko dla Ciebie Rodzicu, lecz także dla Twojego dziecka, choć jeszcze o tym nie wie. Za kilkadziesiąt lat nie tylko Ty będziesz śmiać się przez łzy przeglądając zdjęcia z proponowanej przeze mnie sesji, ale też Twoje dziecko i jego dzieci. Te zdjęcia zostaną z Wami na zawsze, przypominając o beztrosce dzieciństwa i miłości, jaką siebie darzycie.

fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca jest zawsze szczególna. Niepowtarzalne sytuacje, nieuchwytne momenty. Trudno jest złapać błysk w małym oczku, uśmiech zwiastujący zbliżająca się psotę, czy przymknięcie powiek, gdy sen nadchodzi. Jednak, gdy patrzymy na dziecko duszą, a nie okiem, jest t o możliwe. Fotografia dziecięca na tym właśnie polega, by złapać coś, o co trudno, a co charakteryzuje tylko Twoje dziecko.

fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca to także doskonały prezent dla ukochanego wujka, cioci od lat przebywającej za granicą, a wciąż z tęsknotą wypytującej o swojego bratanka czy siostrzenicę, wreszcie dla babci, która ma w sobie niekończące się pokłady miłości dla swojego wnuka lub wnuczki. To prezent od serca dla serca.

fotografia dziecięca